Ürenin Bitkisel Tedavisi

Ürenin Bitkisel Tedavisi
  • 1 Star
    Loading...

Çeşitli sebeplerle ortaya çıkan böbrek sorunları, vücutta ürenin artmasına neden olur. Üre artmasına bitkisel çözüm yolları sayesinde bu problemin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Üre yükselmesine bitkisel ve doğal çözüm yöntemi sizlerle.

Böbrekler yoluyla vücuttan atılan bir tür protein olan üre, vücutta gereğinden fazla miktarda arttığı zaman ve böbrekler üreyi vücuttan atamayacak kadar fonksiyonlarını yitirdiğinde, ciddi sağlık sorunları başlıyor. Ürenin vücuttan atılmasını sağlamak için bitkisel yöntemlere başvurabilirsiniz. Uzman bir doktora danıştıktan sonra ürenin bitkisel çözümü olan aşağıdaki yöntem uygulanabilir. İşte ürenin doğal çözümü.

Üre Yükselmesine Bitkisel Çözüm

Malzemeler

Kiraz çöpü, Ayrık otu, Vişne, Nar, Elma

Hazırlanış Şekli:

 Birer avuç kiraz çöpü ile ayrık otu yirmi dakika sü­reyle suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvı bir kaba doldurularak dinlendirilir. Dinlendirilen sıvıdan, yarı oranında içme suyuna karıştırılarak günde üç bardak ısıtıla­rak içilir. Tedavi süresince sıkılarak elde edilen vişne suyu, hastaya bol bol içirtilir.  Tedavi süresince sıkılarak elde edilen ekşi nar suyu, hastaya bol bol içirtilir.
Tedavi süresince sıkılarak elde edilen ekşi elma suyu, hastaya bol bol içirtilir.

Ürenin Bitkisel Tedavisi başlıklı yazımız sizlere bitkiselciniz.com tarafından sunulmuştur. Yazılarımız tedavi amaçlı değildir…
İnternetteki Bitkisel Reçeteniz 😉

OKUYUCU YORUMLARI