Mide ve Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm

Mide ve Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm
  • 1 Star
    Loading...

Mide ve bağırsak gazı oldukça rahatsız edicidir. Bu sorundan kurtulmanın en doğal ve bitkisel yöntemleri sizler için açıklandı. İşte, mide ve bağırsak gazına bitkisel tedavi yöntemleri.

Mide ve bağırsak gazını gidermek için aşağıda yer alan bitkisel şifa reçetelerini deneyebilirsiniz. Bağırsaklarda biriken gaz ağız ve makat yoluyla dışarı atılmadığı zaman organlara baskı yapmaya, ağrıya ve rahatsızlığa neden olmaktadır.

Mide ve bağırsak gazı nasıl giderilir?

Mide ve bağırsak gazına bitkisel çözüm yöntemlerini deneyin.

Tarçın kürü

Bir bardak kaynatılmış suyun içine bir tatlı kaşığı toz haldeki tarçını ve bir adet çubuk tarçını koyun. 4 dakika demlemeye bırakın ve ardından soğuduktan sonra içine biraz bal ekleyip tatlandırarak günde 2-3 kez için.

Papatya kürü

Mide ve bağırsaklardaki gazın hemen dışarıya atılmasında yardımcı olan bitkisel çözüm yöntemlerinden biri de, papatya çayı kürüdür. 1 yemek kaşığı papatyayı iyice yıkadıktan sonra 1 bardak kaynar suyun içine atın ve 5 dakika demlendikten sonra balla tatlandırarak için.

Mide ve Bağırsak Gazına Bitkisel Çözüm başlıklı yazımız sizlere bitkiselciniz.com tarafından sunulmuştur. Yazılarımız tedavi amaçlı değildir…
İnternetteki Bitkisel Reçeteniz 😉

OKUYUCU YORUMLARI