İktidarsızlık İçin Bitkisel Reçeteler

İktidarsızlık İçin Bitkisel Reçeteler
  • 1 Star
    Loading...

İktidarsızlık İçin Bitkisel Reçeteler

İktidarsızlık erkeklerin en büyük korkulu rüyalarından hatta kâbuslarından bir tanesi. Özellikle de evli erkekler bu sorundan çok korkar ve ileri ki yaşlarda en büyük sorunları en büyük takıntıları haline gelir.

 

Piyasada Bulunan İktidarsızlık Ürünleri;

Piyasada bulunan internet ortamında satılan iktidarsızlığa iyi geldiği ve sorunu çözdüğünden bahsedilen birçok ilaç birçok ürün var. Peki, bunlara güvenmek mümkün mü? Kesin çözüm verir mi? Ne kadar doğru? İşte bu sorularınızın cevabını bugün ki makalemizde bulacaksınız.

İlaç kullanımındansa bitkisel ürünler kullanmanın her zaman için hem daha karlı hem de daha yararlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Peki, ya iktidarsızlık için de aynı çözümler geçerli mi? İktidarsızlığa iyi gelen bitkiler var mı? Tabii ki de evet.

İşte o reçeteler;

  

İktidarsızlığa Son Veren Bitkiler ve Kürler

İktidarsızlığın en büyük düşmanı, en iyi tedavi yöntemi her evde bulunan kolaylık ile temin edebileceğiniz maydanoz ve de kerevizden geçtiğini biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız. Kereviz ve maydanoz iktidarsızlık için en iyi yöntem.

İktidarsızlığın bir diğer adının da sertleşme sorunu olduğunu duymuştuk. İşte bu sertleşme sorununu ortadan kaldıracak ve de hormonlarınızı tekrar harekete geçirecek ürünler kereviz ve de maydanoz.

 

İktidarsızlık İçin Bitkisel Reçeteler

İktidarsızlık İçin Bitkisel Reçeteler

 

İşte kereviz ve maydanoz kürü;

  • 200 gram kereviz
  • Bir miktar yarım demet kadar maydanoz, iyice yıkanıp bir tencere çeşme suyunun içine konulur ve ağzı kapatılır. Tencerede kısık ateşte iyice kaynatılır. Yaklaşık 8 dakika sonra altı kapanır ve de kenara soğumaya bırakılır. Soğuduktan sonra iyice süzülür ve cam bir kavanoza konularak dolapta saklanır. Her gün sabah kahvaltısından 1 saat sonra veya da öğle yemeğinden 1 saat kadar önce birer bardak içilir ise, düzenli kulanım sonrasında sertleşme sorununuzun ortadan kalktığını göreceksiniz. Her gün sabah akşam içmelisiniz ve unutmamanız gereken bir şey var ki o da kürü her gün yeniden taze olarak hazırlayıp taze olarak tüketmeniz, aksi takdirde bir etkisi kalamayacak ve de vitamini kaçacaktır. Bu kürü yılda sadece 3 kez uygulamalısınız.

 

 

OKUYUCU YORUMLARI