Ender Saraç uykusuzluk kürü

Ender Saraç uykusuzluk kürü
  • 1 Star
    Loading...

Ender Saraç uykusuzluk sorunu yaşayanların akşamları yemekten sonra kahve ve çay gibi uyarıcı etkisi bulunan içeceklerden uzak durmalarını tavsiye ediyor. Eğer akşam yemeğinden sonra çay ve kahve içtiğiniz halde uykunuz kaçmıyorsa sorun yok demektir. Çünkü bazı bünyeler bu içeceklere alıştığı için uyku kaçırmaz hatta alışkın olduğu halde bazı akşamlar kahve veya çay içmeyenlerin uykusunun kaçtığı da bilimsel araştırmalarlakanıtlanmıştır.

Aşırı yoğun bir günün ardından geceleri iyi uygulamak, sabaha tam anlamıyla dinlenmiş olarak kalkmak için Ender Saraç uykusuzluk çayı tarifi sizlerle. Ender Saraç uykusuzluk kürü nasıl hazırlanır, nasıl içilir merak ettiğiniz soruların yanıtı sizlerle.

Malzemeler

3-4 adet ayva yaprağı 4-5 yaprak melisa 3-4 yaprak nane veya Yarım kahve kaşığı kuru nane 1 dilim limon 1 tatlı kaşığı esmer şeker 1,5-2 bardak kadar kaynar su

Hazırlanışı: Kaynamış olan suyun içine tüm malzemelerimizi ekleyelim ve demlemeye bırakalım. 10 dakika demlendikten sonra çayımızı içelim. Afiyet olsun.

Ender Saraç uykusuzluk kürü başlıklı yazımız sizlere bitkiselciniz.com tarafından sunulmuştur. Yazılarımız tedavi amaçlı değildir…
İnternetteki Bitkisel Reçeteniz 😉

OKUYUCU YORUMLARI